dksoft


U nás máte nadštandard zadarmo!O nás

Sme tím mladých, kreatívnych a iniciatívnych ľudí, ktorí sa zaoberá profesionálnou tvorbou informačných systémov už od roku 2012. Našou náplňou práce je tvorba webových informačných systémov (webové stránky, internetové obchody, inzertné portály, firemné databázy) alebo desktopových aplikácií pre operačný systém Windows.

Pri práci využívame najrozšírenejšie programovacie jazyky a frameworky, ktoré nám umožňujú vyhovieť každej technickej požiadavke zákazníka. Neustále sledujeme trendy v oblasti dizajnu, aby sme vždy dokázali ponúknuť aktuálny a svieži vzhľad Vašich informačných systémov.

Vďaka aktívnej spolupráci medzi klientom a našim tímom sú naše riešenia prepracované do tých najmenších detailov, a práve preto sa každý jeden projekt môže pýšiť originalitou a osobitosťou. Zároveň nezaostávame ani po technickej stránke.

Veríme, že Vás naše portfólio zaujme a tešíme sa na blízku spoluprácu.

Majster predajca - Jaspravim

Majster predajca - Jaspravim

Majster predajca - Jaspravim


Naše hodnotenie z Jaspravim.sk

Služby


Webové stránkyEshopyWeb aplikáciePC aplikácie
Systémy

DKstore predstavuje content management system určený pre prevádzkovanie internetových obchodov na profesionálnej úrovni bez nutnosti znalosti programovacích, alebo kódovacích jazykov.

DKpress je jednoduchý a prehľadný content management system pre správu obsahu prezentačných internetových stránok. Taktiež slúži ako základ pre tvorbu systémov na mieru podľa predstáv a požiadávok klienta.

Portfólio

Advokat-Liška.sk

Advokátska kancelária Košice - Advokát Mgr. Ján Líška

Advokátska kancelária JUDr. Ján Líška – advokát poskytuje komplexné právne služby ako aj právne poradenstvo v rôznych oblastiach práva na území Slovenskej republiky, a to najmä v oblasti Trestného, Občianskeho, Obchodného, Rodinného, Správneho a Ústavného práva. Rovnako spolupracujeme s vybranými renomovanými advokátskymi kanceláriami, prostredníctvom ktorých dokážeme zabezpečiť poskytovanie právnej pomoci i mimo územia Slovenskej republiky, pričom svojím klientom poskytujeme rýchle a sofistikované riešenia.

Chcem podobné riešenie!

KdeObedovať.sk

Aktuálne denné obedové menu na jeden klik

Kdeobedovat.sk Vám každý deň prináša denné obedové menu najlepších reštaurácií vo Vašom meste. Už vo štvrtok máte k dispozícii aktualizované týždenné obedové menu.

Chcem podobné riešenie!

ÚpravyBalkónov.sk

Balkóny - Okná - Žalúzie

Naším zámerom je vytvoriť Vám krajší domov na základe Vašich predstáv. Spríjemniť bývanie či už dekoratívnymi prestavbami, skvalitnenie súkromia na základe montovania žalúzii, zateplenie balkónov v podobe zasklenia alebo inými spôsobmi.

  • Modul pre referencie
  • Responzívny design
  • Kontaktný formulár
  • Prepojenie s Facebook stránkou

Chcem podobné riešenie!Partner

Kontakt

Kontaktné údaje
Email dksoft@dksoft.sk
Kancelária A. Sládkoviča 92/9 960 01 Zvolen
Konzultačné hodiny
Pondelok 15:00 - 17:00
Utorok 15:00 - 16:30
Streda 15:00 - 17:00
Štvrtok 15:00 - 16:30
Piatok 15:00 - 17:00
Sobota ZATVORENÉ
Nedeľa ZATVORENÉ
Obchodné údaje
Obchodné meno Štúdio D&S, s.r.o.
Sídlo A. Sládkoviča 92/9 960 01 Zvolen
IČO 48212458

Spoločnosť Štúdio D&S, s.r.o. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, vložka číslo: 28256/S