dksoft


U nás máte nadštandard zadarmo!O nás

Sme tím mladých, kreatívnych a iniciatívnych ľudí, ktorí sa zaoberá profesionálnou tvorbou informačných systémov už od roku 2012. Našou náplňou práce je tvorba webových informačných systémov (webové stránky, internetové obchody, inzertné portály, firemné databázy) alebo desktopových aplikácií pre operačný systém Windows.

Pri práci využívame najrozšírenejšie programovacie jazyky a frameworky, ktoré nám umožňujú vyhovieť každej technickej požiadavke zákazníka. Neustále sledujeme trendy v oblasti dizajnu, aby sme vždy dokázali ponúknuť aktuálny a svieži vzhľad Vašich informačných systémov.

Vďaka aktívnej spolupráci medzi klientom a našim tímom sú naše riešenia prepracované do tých najmenších detailov, a práve preto sa každý jeden projekt môže pýšiť originalitou a osobitosťou. Zároveň nezaostávame ani po technickej stránke.

Veríme, že Vás naše portfólio zaujme a tešíme sa na blízku spoluprácu.

Služby

Webové stránky

Potrebujete skutočne profesionálnu a kvalitnú webovú stránku za ktorú sa nebudete musieť hanbiť?

Podľa Vašich požiadaviek a predstáv vytvoríme profesionálnu a modernú webovú stránku s designom podľa najnovších trendov, vrátane responzívnej verzie pre smartfóny a tablety, vďaka ktorému budú môcť užívatelia komfortne a jednoducho surfovať po Vašej webovej stránke aj zo smartfónu, alebo tabletu.

To všetko spoločne s našim vlastným redakčným systémom DKpress, ktorý prispôsobíme na mieru Vašim potrebám a eliminujeme tak zbytočné zaťažovanie webovej stránky. Administrácia v našom redakčnom systéme je jednoduchá, prehľadná a responzívna, čo prináša možnosť pohodlnej správy obsahu Vašej webovej stránky aj zo smartfónu, alebo tabletu s pripojením na internet.

Internetové obchody

Profesionálny internetový obchod s prehľadnou a jednoduchou administráciou, správou produktov, zliav, prehľadným prostredím pre operátorov skladového a objednávkového oddielu, a bezplatná implementácia platobnej brány.

Desktopové aplikácie

Počítačové systémy pre operačný systém Windows XP a vyššie. Dynamické aplikácie pre prácu s databázami a webovými rozhraniami.

Systémy

DKstore predstavuje content management system určený pre prevádzkovanie internetových obchodov na profesionálnej úrovni bez nutnosti znalosti programovacích, alebo kódovacích jazykov. - pripravujeme

DKpress je jednoduchý a prehľadný content management system pre správu obsahu prezentačných internetových stránok. Taktiež slúži ako základ pre tvorbu systémov na mieru podľa predstáv a požiadávok klienta.

Portfólio

ÚpravyBalkónov.sk

Balkóny - Okná - Žalúzie

Naším zámerom je vytvoriť Vám krajší domov na základe Vašich predstáv. Spríjemniť bývanie či už dekoratívnymi prestavbami, skvalitnenie súkromia na základe montovania žalúzii, zateplenie balkónov v podobe zasklenia alebo inými spôsobmi.

  • Modul pre referencie
  • Responzívny design
  • Kontaktný formulár
  • Prepojenie s Facebook stránkou

Chcem podobné riešenie!Partner

Kontakt

Kontaktné údaje
Email dksoft@dksoft.sk
Kancelária A. Sládkoviča 92/9 960 01 Zvolen
Konzultačné hodiny
Pondelok 15:00 - 17:00
Utorok 15:00 - 16:30
Streda 15:00 - 17:00
Štvrtok 15:00 - 16:30
Piatok 15:00 - 17:00
Sobota ZATVORENÉ
Nedeľa ZATVORENÉ
Obchodné údaje
Obchodné meno Štúdio D&S, s.r.o.
Sídlo A. Sládkoviča 92/9 960 01 Zvolen
IČO 48212458

Spoločnosť Štúdio D&S, s.r.o. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, vložka číslo: 28256/S